024-3341-1385 :تماس با ما

درباره خدمات گروه آدرین

گروه آدرین مطابق با زنجیره خود و با همکاری متخصصان و فعالان حوزه ی فناوری اطلاعات و کارشناسان ورزشی، خدمات خود در شش دسته بندی کلی ارائه می نماید:

  • تحلیل، طراحی، پشتیبانی، بهینه سازی وبسایت و پروژه های تحت وب،
  • تحلیل، طراحی، توسعه، انتشار برنامه های تحت موبایل در سه پلتفرم اندروید، ios و ویندوزفون،
  • تحلیل، طراحی و توسعه نرم افزارهای کاربردی، حسابداری و اتوماسیون صنعتی،
  • عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی،
  • برگزاری کارگاه های آموزشی و ورزشی،
  • خدمات مشاوره فنی و برآورد قیمت،

خدمات اخیر

طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

تحلیل و بررسی نیازها؛ طراحی گرافیکی؛ طراحی ساختاری؛ کد نویسی و اجرا؛ تست و ویرایش؛ تزریق اطلاعات و انتشار عمومی برنامه؛ دریافت بازخوردها، بروزرسانی، اشکال یابی دوره ای، بهینه سازی، پشتیبانی و توسعه وبسایت فازهای اجرایی پروژه های مبتنی بر وب این گروه می باشد، ما سعی کرده ایم و خواهیم کرد بهترین ها را برای شما طراحی و ارائه نماییم. گواه ادعای ما نمونه کارهای ما می باشد.

ادامه ...

نرم افزارهای موبایل

نرم افزارهای موبایل

ما محصولات متنوعی را برای آندروید، آی فون، اپل ، HTML5 ارائه داده ایم. تجربه ما در سراسر این سیستم عامل ها بدان معناست که ما می توانیم به شرکت ها در انتخاب ابزار مناسب کمک کنیم. مهندسان adringroup برای کار با ابزارها و سیستم عامل های جدید کاملا انعطاف پذیر، آگاه و آماده به کار می باشند. برنامه های تولیدی ما و کسب امتیازات بالای 4 ستاره گواه ادعای ماست.

ادامه ...

نرم افزارهای کاربردی

نرم افزارهای کاربردی

مدتی است ایده تولید نرم افزاری کاربردی فکر شما را مشغول کرده است و یا در کار خود احساس نیاز به برنامه کاربردی می کنید، اما نه وقت اجرای ایده های خود را دارید و نه تخصص این کار را، گروه آدرین با بهره گیری از متخصصان حوزه فناوری اطلاعات و تیم تخصصی طراحی و تولید برنامه های کاربردی می تواند بر روی ایده های نرم افزاری شما سرمایه گذاری کرده و با تولید ابزاری کاربردی و قوی علاوه بر رفع نیاز شما بر روی تجاری سازی و فروش ایده شما همکاری داشته باشد.

ادامه ...

مشاوره

مشاوره

گروه آدرین با در اختیار داشتن تیم مدیریتی و اجرایی توانمند و با هدف ارتقاء سطح علمی، نرم افزاری و آموزشی کشور و افزایش کیفیت تولیدات نرم افزاری و خدمات اجرایی، آموزشی و همچنین با هدف ارائه خدمات تخصصی در زمینه مشاوره به افراد حقیقی و حقوقی، اقدام به تشکیل کارگروهی متشکل از مشاوران آموزشی، مشاوران نرم افزاری و مشاوران اجرایی و متخصصان در این زمینه با عنوان "جامعه مشاوران آدرین" نموده و هم اکنون مفتخر است با بهره گیری از کادری مجرب امکان ارائه مشاوره های فنی به اغلب افراد، سازمانها، شرکتها و ادارات را دارا می باشد.

ادامه ...